• Wpisów: 55
  • Średnio co: 31 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 16:23
  • Licznik odwiedzin: 12 960 / 1774 dni
 
nieskomplikowany01
 
Cześć :) Po pierwsze, dziewczyny wszystkiego dobrego z okazji naszego święta. W dzisiejszym dniu postanowiłam nie liczyć kalorii, choć treningu nie odpuszczę zaraz zabieram się za skakankę, a później dokończę czytać książkę i zacznę pisać prace na polski. Postaram się dodać jutro post z bilansem, ale nie wiem czy będę miała chwilę.
Życzę wam wszystkim i sobie, wiary we własne możliwości, motywacji, chęci do działania, do podjęcia walki. Dużo determinacji, hektolitrów potu, endorfin i zdrowych, racjonalnych posiłków. Chcę, aby każda z nas w końcu zaakceptowała siebie, bo to jest najważniejsze.
Ja walczę ze sobą już około roku, od tego czasu zmieniłam się wewnętrznie. Muszę przyznać, że nie przykładam większej wagi do tego, co jadłam, nie ćwiczyłam. Ostatnie dwa miesiące zmieniły mnie. Postanowiłam, że zacznę jeść zdrowiej, częściej ćwiczyć. Stwierdzam, że warto było zacząć, jestem inna. Szczęśliwsza, jakby trochę pewniejsza siebie. Wiem, że jeszcze wiele zmian przede mną, zmian na całe życie :D Tyle marzeń do spełnienia.
Powodzenia, a ja znikam skakać :D :D :)

fafffffffs.jpg


cxvxc.jpg


images.jpg


zdrowe-jedzenie.jpg


dsvzdv.jpg


Aktywnego :D

Nie możesz dodać komentarza.